Apie

KAITA VEDA Į PRIEKĮ

Norime atsidurti ten, kur dar niekas nebuvo. Atverti neatskleistas galimybes. Patenkinti nepatenkintus poreikius. Norime išbandyti neišbandytus kelius ir įrodyti – jei tai galima įsivaizduoti, tai galima ir įgyvendinti.

Visam tam Lietuvos mums maža. Todėl tikslų siekiame ir Skandinavijoje, ir Jungtinėje Karalystėje, ir Vidurio Europos šalyse.

1

PLĖTOJAME

  • Naujos statybos išskirtinius daugiabučius
  • Konversijos projektus centrinėse miestų dalyse
2

VALDOME

  • Didžiausią būstų nuomos portfelį Lietuvoje
  • Co-living ir co-working projektus

Atsakingumas

Jei jau vadovautis principais, tai tik aukščiausiais. Juk turime kurti geresnį gyvenimą bendruomenėms bei rūpintis aplinka.

Profesionalumas

Keisdami aplinką, turime keistis ir patys, todėl esame nuolat auganti ir tobulėjanti komanda. Judame tik viena linkme – į priekį.

Kūrybiškumas

Įžvelgiame vertingus dalykus ten, kur kiti jų nemato.

Pažanga

Nuolatinė kaita ir augimas viskame, ką darome – kuriant bendruomenes, konvertuojant pastatus, įgyvendinant naujus projektus.

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ

Veikiame tvariai ir atsakingai. Pozityvūs pokyčiai, nauda aplinkai ir bendruomenei yra tai, ko siekiame. Visada.

BENDRUOMENĖS

BENDRUOMENĖS

Be ko miestas negalėtų būti gyvas? Be jaunų, ambicingų, gyvybingų ir besikeičiančių bendruomenių. Jas savo projektais grąžiname į centrines miesto dalis.

TVARUMAS

TVARUMAS

Visada renkamės tvarumo kelią. Juo einame keisdami egzistuojančius ir ieškodami naujų sprendimų. Kaip? Naudojame žaliąją energiją, harmoningą dizainą, inovatyvius inžinerinius bei išmaniuosius sprendimus. Taip sukūrėme ir tvariausią, tarptautinio BREEAM standarto co-living projektą Baltijos šalyse.

PASTATAI

PASTATAI

Apleisti ir efektyvumą praradę pastatai neprisideda prie miestų gerovės. Todėl prisidedame mes – vykdydami konversijos projektus ir prikeldami pastatus naujam gyvenimui.

PARAMA

PARAMA

Remiame „Blue Yellow“, „SOS vaikų kaimai“ ir kitas organizacijas, socialinius projektus ir šeimas. Dėl paramos susisiekime:

parama@kaita.lt

DARBUOTOJAI

DARBUOTOJAI

Tai svarbiausia mūsų įmonės dalis, kuriai suteikiame visas galimybes augti sparčiau. Visiems vienodas galimybes.

NARYSTĖS

TAPK PARTNERIU

1

INVESTUOTOJAMS

Pabodo standartiniai projektai? Čia jų nerasite. Susisiekime.

2

TURTO SAVININKAMS

Norite pamatyti, kuo gali virsti jūsų turimos patalpos ar sklypas? Pasikalbėkime.

PLAČIAU

FILTRAI